NOVÉ FIT CALORIES!

zpět na seznam článků

15.7.2016 11:30 - Iva Veselá

Výživová poradkyně Ing. Iva Veselá připravila pro Bageterii Boulevard
další zdravé sezónní menu Fit Calories!

Co na vás čeká

Chobotničkový salát s pita chlebem
Dýňový chleba s Halloumi sýrem a pestem, rajčata

"Letní Fit Calories menu obsahuje samé dobroty, které určitě musíte vyzkoušet. Už při ochutnávkách jsem se olizovala za ušima! Obě dvě jídla se skvěle hodí jako zdravý oběd, který je navíc nutričně vyvážený a postará se o udržení vaší váhy."
Iva Veselá, výživový specialista a odborný garant Fit Calories

Hlídáte si linii do plavek?

Nebo jen chcete ochutnat něco nového? Dejte si salát z marinovaných chobotniček, které doplňuje řapíkatý celer, blanšírovaná mrkev, olivy, ředkvičky a středomořská zálivka z olivového oleje, citronové šťávy a vinného octa se směsí voňavých bylinek. Sníst se navíc dá i miska z pečené tortilly. Dalším pokrmem, který schválil výživový poradce Iva Veselá z Food Life, je sendvič s grilovaným sýrem Halloumi doladěný svěžími rajčaty. To vše na rozpečeném dýňovém chlebu potřeném bylinkovým pestem.

O FIT CALORIES

O zdravém životním stylu se dnes často mluví, ale v realitě pracovního dne většinou na pořádné jídlo není čas. Rychlost vítězí nad vyvážeností a výživovou hodnotou. Proto jsme se rozhodli, že pro vás připravíme menu FIT CALORIES, u kterého takové věci pohlídáme a v němž najdete zdravá a nutričně bohatá jídla.

Nad menu převzala dlouhodobou garanci výživová poradkyně Iva Veselá, která zdravým životním stylem doslova žije.

"Ten nápad je skvělý! Něco takového mi v nabídce fastfoodů vždycky chybělo. Všichni se přeci chceme stravovat dobře, vyváženě a třeba i shodit nějaké to kilo. A proto se mi moc líbí myšlenka menu, které nebude zdravé jen na oko, ale dohlédne na něj odborník přes výživu," vysvětluje Iva.

Iva Veselá pro vás zároveň připravila jídelníček na celý týden, který si můžete na pobočkách BB zdarma vzít v tištěné podobě. Jídelníček je zdravý, vyvážený a měl by vám pomoci pochopit základní principy správného stravování během dne. Jistě pro vás bude užitečnou inspirací.

Google Plus

Hodnocení článku

Hodnotili 3 čtenáři průměrem 5 bodů z pěti

Čtěte také:

Diskuze:

Položky označené * je nutno vyplnit.
Kolik je jedna mínus jedna? (slovy):
Kontakt
Ing. Iva Veselá
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: vesela@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu