.

Výživová poradkyně Ing. Iva Veselá připravila pro Bageterii Boulevard
další zdravé sezónní menu Fit Calories!

Co na vás čeká

Medová máslová dýně
Uzený pstruh na řepném salátku

"Podzimní Fit Calories menu obsahuje samé dobroty, které určitě musíte vyzkoušet. Už při ochutnávkách jsem se olizovala za ušima! Obě dvě jídla se skvěle hodí jako zdravý oběd, který je navíc nutričně vyvážený a postará se o udržení vaší váhy."
Iva Rychnovská Veselá, výživový specialista a odborný garant Fit Calories

Hlídáte si linii ?

Nebo jen chcete ochutnat něco nového? Dejte si salát z Medovou máslovou dýni nebo sendvič s Uzeným pstruhem na řepném salátu, o které se nutričně postarala a schválila výživová poradkyně Iva Rychnovská Veselá z Food Life.

O FIT CALORIES

O zdravém životním stylu se dnes často mluví, ale v realitě pracovního dne většinou na pořádné jídlo není čas. Rychlost vítězí nad vyvážeností a výživovou hodnotou. Proto jsme se rozhodli, že pro vás připravíme menu FIT CALORIES, u kterého takové věci pohlídáme a v němž najdete zdravá a nutričně bohatá jídla.

Nad menu převzala dlouhodobou garanci výživová poradkyně Iva Rychnovská Veselá, která zdravým životním stylem doslova žije.

"Ten nápad je skvělý! Něco takového mi v nabídce fastfoodů vždycky chybělo. Všichni se přeci chceme stravovat dobře, vyváženě a třeba i shodit nějaké to kilo. A proto se mi moc líbí myšlenka menu, které nebude zdravé jen na oko, ale dohlédne na něj odborník přes výživu," vysvětluje Iva.

Iva Veselá pro vás zároveň připravila jídelníček na celý týden, který si můžete na pobočkách BB zdarma vzít v tištěné podobě. Jídelníček je zdravý, vyvážený a měl by vám pomoci pochopit základní principy správného stravování během dne. Jistě pro vás bude užitečnou inspirací.

Kontakt
Ing. Iva Veselá
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: vesela@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu