Poradenství na dálku

Líbí se Vám služby výživové poradny a bydlíte mimo Prahu? Nevadí, postaráme se o Vás také. Je lepší začít s málem, než vše hodit za hlavu nebo se svěřit do špatných rukou. Obsah výživových programů pro vás zůstane stejný, jako je popsáno v sekci Služby. Jediný rozdíl bude v komunikaci, kdy budeme v případě potřeby více využívat telefony, e-maily nebo oblíbený program Skype (zdarma volání, chat i videohovory).

Průběh poradenství

1 První návštěva
Prvním krokem je osobní návštěva v poradně. Můžeme začít 30-minutovou úvodní konzultací, na které probereme vaše současné stravování a pohybovou aktivitu, nebo se můžete objednat přímo na Vstupní vyšetření s kompletní tělesnou analýzou a rovnou se můžeme pustit do sestavení Vašeho nového jídelníčku. Pokud se do Prahy z nějakého důvodu nedostanete, zavolejte nám a domluvíme se na jiném postupu. Na první návštěvu si s sebou přineste svůj současný Jídelníček, případně pokud máte krevní rozbory, lékařské zprávy, zátěžové testy nebo tělesné analýzy z předchozích let.

2 Jídelníček a doporučení
Po Vstupním vyšetření začneme pracovat na vašem jídelníčku a veškerých doporučení. Jídelníčky jsou sestavované přesně a pro každého klienta zvlášť. Nejedná se tedy o obecné rozpisy jídelníčků a všeobecné rady (přečtěte si více o tom, jak sestavujeme jídelníčky). Svůj nový jídelníček obdržíte do 7 - 10 dní podle domluvy.

3 Kontrolní konzultace
Na další konzultaci (může probíhat např. na Skype) obdržíte všechny vypracované materiály v PDF nebo vám je navíc pošleme vytisknuté poštou. Vysvětlíme si naměřené hodnoty z tělesné analýzy, probereme jídelníček a veškerá doporučení, kterými se začnete řídit a samozřejmě další dotazy, které budete mít. Na dalších konzultacích se budeme domlouvat osobně podle potřeby (zpočátku 1-2x za měsíc). Účelem kontroly je tělesná analýza, kontrola změn, probírání dotazů a naučit vás spoustu dalších věcí o výživě, abyste se mohli do budoucna „osamostatnit “. Můžete si vybrat z řady zajímavých témat, např. Výživa před a po tréninku, Čtení obalů potravin, Rizikové látky v potravinách, Jak si správně sestavit jídelníček, Čím a jak často detoxikovat organismus, Seznámení s novými potravinami a další. Konzultace vždy přizpůsobíme tomu, co vás zajímá.

Kontaktní formulář

Položky označené * je nutno vyplnit.
Kolik je jedna mínus jedna? (slovy):

Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu