Úspěchy klientů

zpět na seznam úspěchů
Marie, 26 let, 174 cm
Datum měření:12.9.17.12.Rozdíl
Váha: 80,7 kg 73,7 kg -7 kg
Tělesný tuk: 31,5% (25,4 kg) 24,9% (18,3 kg) -6,6% (-7,1 kg)
Svaly: 65% 71,3% 6,3%
Viscerální tuk: 4 2 -2
Metabolický věk: 36 21 -15
Fyzická kondice: 5 5 -
Obvod pasu: 100 cm 86 cm -14 cm
Obvod boků: 113 cm 104 cm -9 cm
 
 
     
 

Pro zvětšení klikněte na obrázek

1) Co Vás vedlo k tomu začít řešit svojí stravu?

Pohled do zrcadla. Tak jako tomu je u většiny žen :-) Od 20 let jsem neustále nenápadně přibývala, až jsem se začala obávat toho, že se jednoho krásného dne probudím a budu mít o 10 let a 30 kg více :-) Navíc jsem se stravovala opravdu nezdravě a měla jsem neustále nějaké zažívací potíže a necítila jsem se celkově dobře. To všechno jsem chtěla změnit.

2) Jak se Vám líbil a také chutnal sestavený jídelníček?

Jídelníček je super. Objevila jsem naprosto nové potraviny, které jsem do té doby nikdy neochutnala. O některých jsem ani nevěděla, že existují. Bulgur, pohanka, jáhly, všechno jsem vyzkoušela a některého bych se nerada vzdávala. V jídelníčku bylo také hodně ryb a na těch jsem si vyloženě pochutnávala.

3) Vyhovovala Vám náplň jednotlivých konzultací?

Konzultace byly bezkonkurenční. Vážení a měření bylo velmi motivující a následná konzultace se vždy zaměřila na to, co mi nebylo jasné. Naučila jsem se třeba obměňovat různé potraviny, takže se nemusím držet jen těch 14 variant jídelníčku, ale můžu zařadit téměř cokoliv. Při odjezdu na 14ti denní dovolenou jsem zase ocenila informace, jak se stravovat, když si nemohu sama vařit apod.

4) Jaký pohyb jste volila během redukce?

Po celou dobu redukce jsem chodila 3x týdně k osobní trenérce. Cvičení na strojích (ať už posilovna, TRX nebo Power Plate) pro mě bylo naprosto nové a musím říct, že mě opravdu bavilo. Díky trenérce jsem se skutečně donutila 3x týdně na cvičení docházet a dokonce jsem se na to cvičení těšila. K tomu jsem se min. 2x týdně věnovala kardio cvičení (střídání běhu a chůze na pásu, cross-trenažér, svižná procházka se psem apod.)

5) Jaký je to pocit mít o 7 kg nižší váhu? Co Váš šatník?

Neznám lepší pocit, než když vyndáte ze skříně oblečení, které vám léta není a najednou zase sedí :-).

6) Jak na změnu reaguje okolí?

Okolí si samozřejmě změny všímá a je to velmi příjemné. Ale ještě nejsme v cíli… A já doufám, že se k tomu cíli s mojí výživovou poradkyní a osobní trenérkou jednou dostaneme. Bez nich bych to nezvládla a moc jim za to děkuji!

Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu