Úspěchy klientů

zpět na seznam úspěchů
Pavla, 24 let, 165 cm
Datum měření:4.10.5.2.Rozdíl
Váha: 64,5 kg 60,8 kg -3,7 kg
Tělesný tuk: 24,2% (15,6 kg) 17,5% (10,6 kg) -6,7% (-5 kg)
Svaly: 71,9% 78,2% 6,3%
Viscerální tuk: 1 1 -
Metabolický věk: 18 12 -6
Fyzická kondice: 5 9 +4
Obvod pasu: 79 cm 74,5 cm -4,5 cm
Obvod boků: 101 cm 95 cm -6 cm
 
 
     
 

Pro zvětšení klikněte na obrázek

1) Co Vás vedlo k tomu začít řešit svojí stravu?

Ke změně mých stravovacích návyků mě přivedl fakt, že i přes poměrně častý pohyb, moje váha ne a ne jít dolů. To byl první důvod – váha. Za poslední rok měla spíše tendenci jít nahoru. Pravý opak, než to po čem jsem toužila. Poměrně velkou roli u mě hrála změna životního stylu, protože jsem začala pracovat, tzn. sedavé zaměstnání, stres, posléze i stěhování a další problémy s tím spojené. To se projevilo, částečně i na mém zdraví, kdy jsem začala mít problémy s jícnem (refluxe jícnu), překyselení organismu. Toto byl druhý důvod. Proto jsem si řekla, že musí přijít změna, už i kvůli svému zdraví. A musím říci, že to vyšlo. Od doby co dodržuji svůj jídelníček, jsou problémy pryč.

2) Jak se Vám líbil a také chutnal sestavený jídelníček?

K jídelníčku nemohu mít snad ani jednu výtku. Pravidelnost ve stravě jsem měla celkem správnou, takže toto pro mě problém nebyl. Na všem jsme se s poradkyní domluvily, tudíž se v jídelníčku objevovalo ve většině případů jídlo, které jsem znala, a chutnalo mi. Jako bonus byly suroviny, které jsem neznala, popřípadě nepřipravovala dříve, a tak to bylo milé překvapení.

3) Vyhovovala Vám náplň jednotlivých konzultací?

Konzultace mi vyhovovaly, byla jsem nad míru spokojená. Při konzultacích jsem se vždy dozvěděla vše, co jsem potřebovala. Byly zodpovězeny veškeré mé dotazy, ale i na každý můj email byla blesková reakce, s odpovědí a radou. Musím říct, že velmi osobní přístup ke každému jednotlivci je tady velkou předností.

4) Jaký pohyb jste volila během redukce?

Ze začátku to byla hlavně návštěva cardio zóny v Holmes Place, postupně jsem začala chodit i na různé studiové hodiny (body balance, bosu) a posilovala jsem, tak jak mě naučil trenér. Samozřejmě jsem se snažila o nějakou pravidelnost, i když stoprocentní to vždy nebylo. Chodila jsem 3x až 4x týdně, ostatně jako nyní. Sport a pohyb je součástí mého života.

5) Jaký je to pocit mít o 4 kg nižší váhu? Co Váš šatník?

I když jsem zhubla „jen“ 4 kg, tak se cítím výborně, je to skvělý pocit takového zadostiučinění. Šatník sice obměňovat nemusím, ale zato lehce vklouznu do různých kousků oblečení, které již byly ve skříni s nálepkou vyřazeny :-) Což, je možná ještě lepší pocit, než si kupovat vše nové :-). Nic méně, je to pro mě jen začátek, určitě chci dále pokračovat, i když už to nebude asi tak efektivní, protože nade mnou nebudou viset termíny kontrolních měření, ale o to větší výzva to pro mě je.

6) Jak na změnu reaguje okolí?

Okolí samozřejmě reaguje kladně. Možná si řeknete 4 kg, to nic není, ale opak je pravdou. Zrovna mé čtyři zmizely tam, kde jsem nejvíce potřebovala, a toho si okolí všimlo. Kolegyně v práci mě chválí, rodina také. Ale nejvíce samozřejmě mě těší pochvala od mužů, co si budeme vykládat :-).

Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu