Úspěchy klientů

zpět na seznam úspěchů
Pavlína, 25 let, 174 cm
Datum měření: 22.2. 29.5. Rozdíl
Váha: 65,7 kg 59,4 kg -6,3 kg
Tělesný tuk: 25,3% (16,6 kg) 19,3% (11,4 kg) -6% (-5,2 kg)
Svaly: 71% 76,6% +5,6%
Viscerální tuk: 1 1 -
Metabolický věk: 20 12 -8
Fyzická kondice: 5 8 +3
Obvod pasu: 83 cm 76 cm -7 cm
Obvod boků: 99,5 cm 93,5 cm -6 cm
 
 
     
 

Pro zvětšení klikněte na obrázek

1) Co Vás vedlo k tomu začít řešit svojí stravu?

Především to, že jsem se přibližně rok pokoušela snížit svou váhu a ačkoliv jsem se snažila běhat a cvičit váha stále nekompromisně ukazovala stejné číslo. Dalším impulzem byly hodiny s trenérem, které jsem si zaplatila a chtěla jsem, aby výsledky byly co nejlepší. Věděla jsem přesně jaké chyby dělám, ale nedokázala jsem je sama ze stravovacích návyků odstranit.

2) Jak se Vám líbil a také chutnal sestavený jídelníček?

Jídelníček byl pro mne velkým překvapením. Obsahoval i potraviny, které jsem zatím neochutnala, některé dokonce ani neznala a nebýt profesionálně sestaveného jídelníčku, asi bych si je sama od sebe nezakoupila. K jídelníčku nemám ani jednu výtku. Naopak jsem si velké množství pokrmů velmi oblíbila. A protože jsem se s jakýmkoliv problémem mohla ihned obrátit na mou výživovou poradkyni, bylo pro mne dodržování sestaveného jídelníčku mnohem jednodušší.

3) Vyhovovala Vám náplň jednotlivých konzultací?

Ani o jedné konzultaci nemohu říci, že by mi nedala něco nového nebo užitečného. Na všechny otázky mi vždy byla dána profesionální odpověď. Proto mi náplň konzultací naprosto vyhovovala. Velké plus bych také dala individuálnímu a profesionálnímu přístupu.

4) Jaký pohyb jste volila během redukce?

Během redukce jsem jednou týdně využívala služeb trenéra. Zbytek týdne jsem navštěvovala fitness sama a kombinovala především běh a cvičení. Snažila jsem se o pravidelný pohyb minimálně 5x týdně, což se mi až na malé výjimky dařilo plnit.

5) Jaký je to pocit mít o 6 kg nižší váhu? Co Váš šatník?

Nejprve jsem si myslela, že změna nebude až tak viditelná, ale po zhlédnutí fotografií jsem názor změnila. Kila zmizela tam, kde jsem chtěla a potřebovala, což je vynikající. Nejen, že se cítím mnohem lépe, ale do svého šatníku jsem mohla znovu zařadit velmi oblíbené kalhoty, které jsem přibližně pět let neoblékla. Samozřejmě jsem ale také musela vyřadit některé oblečení, které jsem před změnou nosila. Jednalo se především o kalhoty a kraťasy. Rozhodně ale tímto má snaha nekončí, tato změna pro mě byla pouze nastartováním a první metou mé cesty k vysněné postavě. Fotografii z první konzultace si nechám jako odstrašující příklad toho, jak by mohlo porušení nastaveného jídelníčku a omezení pohybu skončit.

6) Jak na změnu reaguje okolí?

Okolí reaguje kladně. Hodně lidí obdivuje mou snahu a výdrž. Nejvíce mě ale těší můj osobní pocit a to, že se konečně cítím skvěle a fit. Pokud bych se měla znovu rozhodnout, zda do výživového poradenství a trenéra vložím své finance, neváhala bych ani minutu. Bez profesionální pomoci bych takových výsledků nedosáhla.

Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu