Úspěchy klientů

zpět na seznam úspěchů
Zuzana, 27 let, 164 cm
Datum měření: 18.1. 20.11. Rozdíl
Váha: 80,9 kg 68,2 kg -12,7 kg
Tělesný tuk: 38,6% (31,2 kg) 26,6% (18,1 kg) -12% (-13,1 kg)
Svaly: 58,2% 69,6% +11,4%
Viscerální tuk: 6 3 -3
Metabolický věk: 42 25 -17
Fyzická kondice: 3 6 +6
Obvod pasu: 94,5 cm 74 cm -20,5 cm
Obvod boků: 113 cm 101 cm -12 cm
 
 
     
 

Pro zvětšení klikněte na obrázek

1) Co Vás vedlo k tomu začít řešit svojí stravu?

Řešila jsem svou postavu prakticky celý život, minimálně od nějakých 13 let jsem vždycky s váhou bojovala, držela jsem nespočet diet a sportovala. Dlouhou dobu jsem si myslela, že už všechno vím - jak mám správně jíst, co a kdy, ale až pod vedením výživové poradkyně jsem zjistila, že jsem neustále dělala ty nejobvyklejší chyby a proto to nefungovalo.

2) Jak se Vám líbil a také chutnal sestavený jídelníček?

Připadalo mi skvělé, že jsme se na všem předem domluvily – co jím a co ne, jaký mám celodenní režim, co všechno se dá přizpůsobit, když nestíhám a podobně. Samozřejmě jsme měla více a méně oblíbená jídla, ale všechno to bylo chutné, jednoduché a nápadité. Vždycky jsem spoustu zdravých i alternativních potravin jedla, ale teprve nyní jsem se naučila je trvale zařadit do běžného vaření.

3) Vyhovovala Vám náplň jednotlivých konzultací?

Naprosto, cokoliv jsem potřebovala vědět, jsme si vysvětlily a myslím, že hlavně to, že jsme si s výživovou poradkyní celkově moc porozuměly, hodně pomohlo k příjemné atmosféře bez stresu a pocitu, že mě někdo „kontroluje“. Ještě jednou jí chci moc a moc poděkovat, je to skvělá profesionálka na svém místě, nečekala jsem, že mi ještě někdo někdy řekne něco, co nevím a skutečně mi pomůže. Změnila mi život, bez nadsázky.

4) Jaký pohyb jste volila během redukce?

Navštěvuji různé skupinové lekce aerobní nebo posilovací, hraji badminton, squash, tančím a běhám. Ráda sporty střídám, proto mi také vyhovuje systém členství v Holmes Place, kde můžu vyzkoušet všechny možné druhy cvičení, bazén a podobně.

5) Jaký je to pocit mít o 13 kg nižší váhu? Co Váš šatník?

Je to úžasné. Se svou postavou jsem se opravdu hodně natrápila, nikdy jsem nebyla ten typ, že nenápadně přibírám a nevím o tom, neustále jsem se hlídala, ale neměla jsem s hubnutím úspěchy. Nyní mám takový klidný pocit, že vím, co dělám, cítím se čím dál lépe a zdravější. Šatník měním postupně, spousta věcí mi stále docela sedí, ale velká část už se nosit nedá, tak si dělám radost nakupováním menších velikostí. Doufám, že ještě nejsem u konce, ráda bych ještě pár kilo shodila, tak obměňuji s rozumem ;o).

6) Jak na změnu reaguje okolí?

Absolutně pozitivně, všichni mě moc chválí a obdivují. A manžel ze všeho nejvíc oceňuje, že je na mě vidět větší spokojenost sama se sebou a to, myslím, přesně vystihuje to nejdůležitější.

Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu