Úspěchy klientů

zpět na seznam úspěchů
Lucie, 26 let, 170 cm
Datum měření: 30.10. 3.4. Rozdíl
Váha: 70,7 kg 61 kg -9,7 kg
Tělesný tuk: 29,7% (20,9 kg) 24% (14,6 kg) -5,7% (-6,3 kg)
Svaly: 66,7% 72,1% +5,4%
Viscerální tuk: 3 1 -2
Metabolický věk: 31 18 -13
Fyzická kondice: 5 5 -
Obvod pasu: 78 cm 73,5 cm -4,5 cm
Obvod boků: 104 cm 94 cm -10 cm
 
 
     
 

Pro zvětšení klikněte na obrázek

1) Co Vás vedlo k tomu začít řešit svojí stravu?

Hlavní impulz přihlásit se do programu přišel od přítele. Oba jsme chodili půl roku cvičit, ale vidět to nebylo. On chtěl nabrat svaly a já jsem podle něj měla zhubnout. :-) Moc dobře jsme věděli, že nejíme zrovna zdravě - nejednou jsme byli pozdě večer v nějakém fast foodu. A i když to je klišé, v 27 letech si prostě nemůžete dovolit to co v 18, když závodně sportujete. Takže s přibývajícími léty a špatnými stravovacími návyky moje váha nenápadně rostla. Nejvíce mě ale nakonec nakoplo, když mi jednoho dne na rovinu přítel řekl, že už pro něj nejsem atraktivní. Za to mu děkuji.

2) Jak se Vám líbil a také chutnal sestavený jídelníček?

Ze začátku je to samozřejmě obrovská změna. Člověk se na to musí připravit hlavně psychicky. Vždyť obrátí svoje stravovací návyky o 180 stupňů. Hned na začátku jsme si vyjasnily, co v jídelníčku nechci a bez čeho naopak neumím žít. Navíc nebyl problém potraviny nahradit. Prvně po domluvě s výživovým poradcem, postupně jsem se to naučila i sama. V jídelníčku se mi objevily potraviny, které jsem do té doby neznala. Dnes si to bez nich neumím ani představit, tak moc jsem si je oblíbila.

3) Vyhovovala Vám náplň jednotlivých konzultací?

Naprosto. Témata jednotlivých konzultací byla doplněna mými otázkami, které nikdy nezůstaly bez odpovědí. Dozvěděla jsem se během hodin všechno, co jsem vědět chtěla. Stejně tak jsem věděla, že můžu poradkyni kdykoliv napsat email a ona obratem odpoví.

4) Jaký pohyb jste volila během redukce?

Obecně se snažím chodit do Holmes Place třikrát týdně, ne vždy mi to bohužel vyjde kvůli mé práci. Mám ráda studiovky - cx worx a teď jsem začala chodit i na body pump, to kombinuju s posilováním a kardiem v tělocvičně. A už vyhlížím jaro, až budu moci provětrat kolo.

5) Jaký je to pocit mít o 10 kg nižší váhu? Co Váš šatník?

Naprosto skvělý! Vždyť mám teď váhu, jakou jsem měla naposledy v 16 letech... Šatník naopak katastrofa, všechno může jít a půjde na charitu :-). Nejsem typ ženy, která ráda nakupuje, takže pro mě je to v tomhle směru trochu utrpení. Ale je to příjemné, když i v obchodech vás prodavačky chválí za vaši postavu a vy obléknete to, co dříve ne a vypadáte v tom ještě navíc dobře. To je pro mě nový pocit, i když samozřejmě vím, že je pořád co vylepšovat. Nejde ale jen o váhu a "novou" postavu, mám teď energie na rozdávání a až na výjimky pořád dobrou náladu.

6) Jak na změnu reaguje okolí?

Ti kdo mě dlouho neviděli, si změny všimnou na první pohled a jsou docela v šoku. Někteří nechápou, proč jsem chtěla zhubnout. Asi jim budu muset poslat srovnávací fotky :-). Mamka se sestrou mi moc fandily, a když mě viděly vařit "moje" zdravá jídla, rády ochutnaly a něco z nich snad i zařadily do svého jídelníčku. A přítel je samozřejmě rád... Tímto děkuji taky za pomoc a podporu!

Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu