Úspěchy klientů

zpět na seznam úspěchů
Radka, 24 let, 166 cm
Datum měření: 9.10. 11.6. Rozdíl
Váha: 63,8 kg 57 kg -6,8 kg
Tělesný tuk: 30 % (19 kg) 23,7 % (13,5kg) -6,3 % (-5,5 kg)
Svaly: 66,4 % 72,5 % +6,1 %
Viscerální tuk: 2 1 -1
Metabolický věk: 28 15 -13
Fyzická kondice: 5 5 -
Obvod pasu: 81 cm 73 cm -8 cm
Obvod boků: 98,5 cm 90,5 cm -8 cm
 
 
 

1) Co Vás vedlo k tomu začít řešit svojí stravu?

Mám sedavé zaměstnání a to se na postavě podepsalo i když jsem takhle mladá. A když vidím, jak se mi postava mění kvůli stravě i práci, rozhodla jsem se pro změnu. Vyznávám také alternativní druhy stravování, takže se nebráním všem potravinám, které mi paní Iva nabídla.

2) Jak se Vám líbil a také chutnal sestavený jídelníček?

Začala jsem detoxikací. Trochu nešťastně, protože jsem při tom měla nábor zaměstnanců, tak jsem na to neměla klid, ale moc mi jinak vyhovoval. Porce mi nejdříve připadaly velké. Hlavně snídaně. Ale potom už to šlo a zvykla jsem si. Občas jsem zahřešila vínem nebo husou na posvícení, ale jinak jsem jídelníček dodržovala vcelku poctivě. Jsem moc ráda, že jsem po celou dobu mohla pít svou oblíbenou kávu.

3) Vyhovovala Vám náplň jednotlivých konzultací?

Úplně, vždycky jsme si s Ivou řekly, co budeme probírat a co mě zajímá. Začaly jsme náhradami jídelníčku a sestavováním nových jídel, na které jsem měla chuť. Pak mne zajímala tradiční čínská medicína a pohled na ledviny, prasklé žilky, potom jsme probíraly sport a sportovní doplňky, ptala jsem se na trans-mastné kyseliny apod. Bylo toho hodně a z konzultací jsem si odnesla přesně to, co jsem chtěla vědět.

4) Jaký pohyb jste volila během redukce?

Sport byl podobný jako před tím. Běhala jsem 2-3x týdně, do toho hot jóga, o víkendu kolo a někdy jsem si šla zaplavat. Myslím, že v pohybu nemám problém.

5) Jaký je to pocit mít téměř o 7 kg nižší váhu?

Někomu se může zdát, že je to málo, ale shodila jsem hodně tuku. Cítím to na sobě nejvíc a jsem celkově splasknutá. Před tím jsem byla v oblečení narvaná a necítila jsem se vůbec dobře. Některé oblečení jsem vyhodila a některé nechala a teď mi padne skvěle. Jsem nadšená z váhy i centimetrů přes pas a boky. Vůbec jsem si neuměla představit, že to půjde.

6) Jak na změnu reaguje okolí?

Moc se jim to líbí. Ale samozřejmě do toho přišlo pár závistivců, abych už jedla normálně. Ale já normálně jím a z jídla jsem nadšená!

Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu